Gewoon een schooldag....
Voor de meeste leerkrachten met een groep begint de dag voor 08.00 uur. Het lokaal wordt in orde gemaakt, spullen klaargezet en het digibord wordt gevuld met de informatie die in de loop van de dag nodig is.
Als alles klaar is, is het om 08.05 uur tijd voor koffie/thee en met collega's de dingen bespreken die belangrijk zijn.
Om 08.15 uur gaan de deuren open en ontvangen we de leerlingen. Als het nodig is, begeleiden ouders hun kind.
Om half negen beginnen de lessen!
Op de Jint gaan alle leerkrachten tijdens de ochtendpauze naar buiten en houden met elkaar toezicht.
Op de Jint lunchen de leerlingen met elkaar bij hun eigen leerkracht. Het is fijn dat de leerkracht hierbij blijft. Nadeel is wel dat leerkrachten geen (lunch)pauze hebben.
Op de Jint gaan alle leerkrachten tijdens de lunchpauze naar buiten en houden met elkaar toezicht.
Als alle kinderen weg zijn, hebben leerkrachten voor de eerste keer (na 08.15 uur) op de dag een pauze. We drinken koffie/thee met elkaar van 14.30 uur tot 15.00 uur.
Vanaf 15 uur zijn collega's aan het voorbereiden, vergaderen, analyseren en evalueren.
Voor de meeste leerkrachten eindigt de dag op school tussen 16 en 17 uur....